Wpisy

Wpisy

Angielski vs niemiecki – pozory mylą

Angielski vs Niemiecki

Osoby, które uczą się jednocześnie angielskiego i niemieckiego, często rezygnują z nauki tego drugiego. Dlaczego? Język angielski wydaje się znacznie łatwiejszy. Dalej... »

Nauka języka kiedyś i dziś. Bawmy się...

Bawmy się

Współczesne dzieci zaczynają naukę języka bardzo wcześnie. Dzieci ambitnych rodziców, wierzących w skuteczność hasła „Nauka języka przez zabawę”... Dalej... »

Cudowne metody nauczania języków obcych

Cudowne metody nauczania języków obcych

„Dobry nauczyciel niemieckiego” lub „korepetycje z niemieckiego” to frazy, które najczęściej są wpisywane w wyszukiwarkach, jeśli chodzi o naukę tego języka. Dalej... »

Angielski czy niemiecki? Pytanie nieaktualne.

Angielski czy niemiecki

Znajomość języka angielskiego to dziś nic nadzwyczajnego. Żyjemy w czasach, w których już wkrótce żaden pracodawca nie będzie pytał potencjalnego pracownika o znajomość angielskiego, a żaden kontrahent czy zagraniczny klient nie będzie się zastanawiał, czy będzie mógł się z nami porozumieć. Dalej... »

Niemiecki dla początkujących

Unitalent Niemiecki dla początkujących

Nauka niemieckiego od samego początku, albo zwłaszcza na początku powinna być prowadzona profesjonalnie. Powinna zapewnić uzyskiwanie wyraźnych, odczuwalnych efektów i sprawić, że motywacja do nauki niemieckiego nie słabnie. Co musi być zapewnione, aby tak się stało... Dalej... »